تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×
فستیوال «کن 2023» باز شد.

دهمين هفته نمايش اينترنتي «چهار ايده، چهار فيلم» از 10 مهر

دهمین هفته نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 10 مهر
+ -

دهمین هفته نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 10 مهر

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در دهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «هیولا» به کارگردانی مشترک سیاوش شهابی و محمد تفضلی، ««باد هر وقت که بخواهد می‌وزد» ساخته مریم اسمی‌خانی، «کِچ» به کارگردانی مهرداد حسینی و «ملاقات خصوصی» ساخته فرهاد غریبی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور» به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار