تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×
فستیوال «کن 2023» باز شد.

اهداي جايزه بهترين فيلم از نگاه تماشاگران در جشنواره «سينماحقيقت»

اهدای جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره «سینماحقیقت»
+ -

اهدای جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره «سینماحقیقت»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از «روابط عمومی جشنواره فیلم سینماحقیقت»، مجری جایزه تماشاگران سینماحقیقت، انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند است که با حضور نماینده خانه سینما، رای‌گیری و شمارش نهایی آراء صورت می‌پذیرد.
شهنام صفاجو تصریح کرد: برگه‌های آراء قبل از نمایش فیلم‌ها، بین مخاطبان توزیع می‌شود و آنها می‌توانند بعد از هر سئانس نمایش، رای خود را در صندوق‌هایی که مقابل درب خروج سالن‌ها تعبیه شده، بریزند که این صندوق‌ها با لیبل خوب، متوسط و ضعیف مشخص شده‌اند. وی ادامه داد: برای هر رای خوب، دو امتیاز، رای متوسط یک امتیاز و رای ضعیف هم صفر امتیاز محاسبه می‌شود. در پایان، جمع امتیازهای هر فیلم تقسیم بر تعداد آرای مخاطبین شده و برنده‌ی جایزه مردمی سینماحقیقت مشخص خواهد شد.
مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت تاکید کرد: این جایزه شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ یکصد و پنجاه میلیون ریال، در مراسم اختتامیه سینماحقیقت به کمپانی تولید‌کننده‌ی فیلم منتخب تماشاگران و یا صاحب اثر بر اساس پروانه مالکیت اهدا خواهد شد.
صفاجو در پایان یادآور شد که رای‌گیری مردمی سینماحقیقت فقط شامل فیلم‌های بخش مسابقه ملی این جشنواره می‌شود.
*دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای 18 تا 25 آذرماه 1397 به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار