تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×
فستیوال «کن 2023» باز شد.

يک ميليارد و 320 ميليون ريال جايزه نقدي به برگزيدگان جشنواره فيلم کوتاه تهران

یک میلیارد و 320 میلیون ریال جایزه نقدی به برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران
+ -

یک میلیارد و 320 میلیون ریال جایزه نقدی به برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ در بخش مسابقه ملی این دوره از جشنواره، تندیس جشنواره به همراه 200 میلیون ریال به عنوان جایزه بهترین فیلم در بخش سینمای ایران به تهیه‌کننده اثر تعلق می‌گیرد.

همچنین جایزه ویژه هیأت داوران در بخش فیلم‌های داستانی یا تجربی تندیس جشنواره و 150 میلیون ریال، جایزه بهترین فیلم تندیس جشنواره و 200 میلیون ریال، برای بهترین کارگردانی در بخش فیلم داستانی و تجربی به تفکیک، تندیس جشنواره و 120 میلیون ریال، برای بهترین کارگردانی در بخش فیلم مستند و پویانمایی و بهترین فیلم‌نامه به تفکیک، تندیس جشنواره و 100 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، برای بهترین تحقیق و پژوهش در فیلم مستند، بهترین صدای فیلم (صدابرداری یا صداگذاری)، بهترین تدوین و بهترین فیلم‌برداری، هر کدام تندیس جشنواره و 70 میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.

در کنار این جوایز هیأت داوران می‌تواند حداکثر سه دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال به هر یک از رشته ­های بازیگری، موسیقی، عنوان‌بندی، جلوه‌های ویژه، طراحی صحنه، لباس و... در فیلم کوتاه اهدا کند و به بهترین فیلم از نگاه مردمی نیز 100 میلیون ریال جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.

سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی، 19 تا 24 آبان‌ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار