تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×
فستیوال «کن 2023» باز شد.

راه اندازي و تکميل پرتال پخش کنندگي درگاه فيلم ايران

راه اندازی و تکمیل پرتال پخش کنندگی درگاه فیلم ایران
+ -

راه اندازی و تکمیل پرتال پخش کنندگی درگاه فیلم ایران

یک سال از راه اندازی اولیه سایت «درگاه فیلم ایران»، تخصصی ترین وب سایت پخش کنندگی می گذرد. با توجه به راه ندازی یک ساله ی درگاه فیلم ایران و وقفه ای حدودا شش در تکمیل پرتال، درگاه فیلم ایران با افتخار اعلام میدارد که این سامانه از هم اکنون با تمامی قدرت قابل استفاده توسط فیلمسازان و تهیه کنندگان فیلم کوتاه و سینمای حرفه ای است.

با توجه به بخش های جدید ایجاد شده، فیلمسازان بصورت مستقل می توانند از فستیوال های قرار گرفته شده در پرتال استفاده کرده و فیلم خود را مستقیم به فستیوال مورد نظر ارسال کنند. گفتنی است که فستیوال های قرار داده شده در سه گروه: A+ شامل فستیوال های مورد تایید اسکار، A فستیوال هایی که در شرف ملحق شدن به A+ ها هستند و در نهایت B فستیوال هایی با قدمت بالای 20 سال دسته بندی شده است. بنابراین این دسته بندی درگاه فیلم ایران با دیگر پخش کنندگان که دلالان این عرصه هستند فاصله ای زیاد گرفته و به کاربران خود بابت اعتبار فستیوال های تحت پوشش اطمینان میدهد. درگاه فیلم ایران با قطعیت تمام از فستیوال های FAKE، آنلاین غیر معتبر و فستیوال های قدمت پایین حمایت نکرده و آنها را معرفی نمیکند.

از طرف دیگر، پیشنهاد درگاه فیلم ایران، خود پخش کنندگی اثر نمی باشد! بلکه سپردن فیلم و یا فیلمنامه به کارشناسان درگاه فیلم ایران جهت پخشی مطمئن و حرفه ای است اما اگر فیلمساز و تهیه کنندگی علاقه به ارسال مستقیم داشته باشد هم اکنون می تواند با ثبت نام و مطالعه قوانین و مقررات درگاه فیلم ایران، فیلم خود را در سامانه ثبت کرده و سپس براساس لیست فستیوال های فیلم، اثر خود را مستقیما ارسال کند.

تیم فنی درگاه فیلم ایران، از پیشنهادات و نکات شما استقبال کرده و درخواست دارد موارد و پیشنهادات سازنده خود را با ما از طریق تماس با ما درمیان بگذارید.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار