تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران

گزارش تصويري حضور فيلمسازان برگزيده در جشنواره بين‌ المللي «Grand OFF» لهستان

گزارش تصویری حضور فیلمسازان برگزیده در جشنواره بین‌ المللی «Grand OFF» لهستان
+ -

گزارش تصویری حضور فیلمسازان برگزیده در جشنواره بین‌ المللی «Grand OFF» لهستان

به گزارش «درگاه فیلم ایران» فیلمسازان منتخب دو مستنـد کوتاه، «سمفونی گره‌ها» به کارگردانی «حسین رنجبر شیرازی» و «قورقوشوم» به کارگردانی مشترک «حسین نجاری و فاطیما سیاحتی» و تهیه‌کنندگی «سید مجتبی حسینی الموسوی»، به نمایندگی از «درگاه فیلم ایران» در 16امین دوره جشنواره بین‌المللی «Grand OFF - World Independent Film Awards»، لهستان شرکت داشتند. گفتنی است اثر مستند کوتاه «بادام تلخ» به کارگردانی «مهناز ابراهیم‌زاده» نیز در این جشنواره بین‌المللی حضور داشته است.
 

جشنواره بین‌المللی «Grand OFF - World Independent Film Awards» رویدادی است بین‌المللی که با قدمت بالغ بر 16 سال، با هدف حمایت از سینمای مستقل و به چالش کشیدن فیلمسازان برای خلق آثار مبتکرانه و تامل برانگیز در مقیاسی جهانی، در لهستان برگزار شده و پذیرای آثار ارسالی از سراسر جهان در سه بخش «مستند»، «انیمیشن» و «داستانی» بوده است.
 
 
گفتنی است مستند کوتاه «فیکا و فیدان» به کارگردانی «دلاور دوستانیان» به پخش‌کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «Grand OFF» لهستان، در دو بخش «بهترین فیلم مستند» و «بهترین تدوین» کاندید بوده است.
 
این جشنواره در تاریخ 3 دسامبر 2022 برابر با  12 آذر 1401 برگزار شده است.
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت