تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران

اولين حضور بين المللي «شيله» در 62 امين دوره جشنواره «ملاقات هاي سينمايي پراد» فرانسه

اولین حضور بین المللی «شیله» در 62 امین دوره جشنواره «ملاقات های سینمایی پراد» فرانسه
+ -

اولین حضور بین المللی «شیله» در 62 امین دوره جشنواره «ملاقات های سینمایی پراد» فرانسه

به گزارش «درگاه فیلم ایران» فیلم کوتاه «شیله» به کارگردانی «مرجان صفابخش» و تهیه کنندگی «سید آرش میراحمدی» در اولین حضور بین المللی خود در جشنواره «ملاقات های سینمایی پراد - Ciné-Rencontres Prades»، یکی از قدیمی ترین جشنواره های جهانی در فرانسه حضور خواهد داشت. این فیلم توسط «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» پخش و ارسال بین المللی میشود.

این جشنواره از زمان تاسیس در سال 1959 با حمایت «رنه کلر» و «پابلوکالاس» روسای افتخاری، و علاقمندان به سینما از سراسر فرانسه و همچنین با نگاهی به گذشته تاریخ سینما پا به عرصه نهاد. این رخداد بین المللی در سال 1996 به «ملاقات های سینمایی پراد - Ciné-Rencontres Prades» تغییر نام داد. جشنواره بین المللی فیلم Prades در سال 1959 ایجاد و پس از «کن» به عنوان قدیمی ترین جشنواره فیلم فرانسه شناخته شده است. این جشنواره در طول تاریخ برگزاری خود، سعی کرده است به ایده های نوآورانه سینما و روش های متفاوتی برای نمایش آن وفادار بماند. این رویداد بطور معمول در یک مکان صمیمی، در دامنه کوه Canigou ، کوه مقدس کاتالان ها با بیش از 1200 مهمان برگزار میشود. هدف اصلی جشنواره «پرادس» این است که همیشه در جهت انتشار و دسترسی بهتر به فیلم ها، با همراهی آثاری از کارگردانان بهمراه حضور بازیگران، تهیه کنندگان ، منتقدان ... برای ارتقای سطح فیلمسازان جوان تلاش کند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «خانواده ای که قربانی سنت های اشتباه میشوند»

 

 

از عوامل این فیلم میتوان به: نویسنده و کارگردان: «مرجان صفابخش»، تهیه کننده: «سید آرش میراحمدی»، فیلمبردار: «حامد فرشته حکمت»، صدابردار: «بهشاد مطیعی»، تدوینگر: «احسان لهراسبی»، صداگذار: «احسان افشاریان»، مدیر تولید : «محمود قویدل»، منشی صحنه : «افسانه شیخی» و بازیگران: «آرش میراحمدی، شیما سوزنگری، ربابه دخینات، شهلا موسوی، محمود قوی دل و سید قاسم هاشمی»

به منظور مشاهده خبر این حضور (اینجا) کلیک کنید. 

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت