تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران

اعلام اسامي «انيميشن‌هاي» راه‌يافته به سي‌ و نهمين دوره جشنواره بين‌المللي «فيلم کوتاه تهران»

اعلام اسامی «انیمیشن‌های» راه‌یافته به سی‌ و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه تهران»
+ -

اعلام اسامی «انیمیشن‌های» راه‌یافته به سی‌ و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه تهران»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی سی‌ و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه تهران»، اسامی فیلم‌های «انیمیشن‌های» راه‌ یافته به سی‌ و نهمین دوره این جشنواره بین‌المللی اعلام شدند. این جشنواره به دبیری «مهدی آذرپندار» در تاریخ 27 مهر تا 2 آبان 1401 برگزار خواهد شد.

گفتنی است دو انیمیشن کوتاه «پوتین» به کارگردانی «سید محسن پورمحسنی شکیب» و «زمان خواب» به کارگردانی «محمود غلامی» به پخش‌کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» در این جشنواره حضور یافتند.

  1. «آدم‌ها و ماه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «یونس غزالی» از تهران
  2. «آسمان دوست داشتنی» به کارگردانی «امیر مهران» و تهیه‌کنندگی «محمدرضا کریمی صارمی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» از تهران
  3. «برگشت ناپذیر» به کارگردانی «شیدا کاشی» و تهیه‌کنندگی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  4. «بزرگترین ماجرای گُلی» به کارگردانی «الیکا مهران‌پور» و تهیه‌کنندگی «الیکا مهران‌پور و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  5. «بی‌ستون» به کارگردانی «علی معصومی» و تهیه‌کنندگی «محمود معصومی» از تهران
  6. «پوتین» به کارگردانی «سیدمحسن پورمحسنی شکیب» و تهیه‌کنندگی «انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر رشت و سیدمحسن پورمحسنی شکیب» از رشت
  7. «تیر مشقی» به کارگردانی «کاوه سیستانی» و تهیه‌کنندگی «کاوه سیستانی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  8. «جایگزین» به کارگردانی «عبدالله علیمراد» و تهیه‌کنندگی «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» از تهران
  9. «چرخ زندگی» به کارگردانی «زهرا حسینی» و تهیه‌کنندگی «انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر اردبیل و زهرا حسینی» از اردبیل
  10. «داستان پیچ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «محمدرضا علیمراد» از تهران
  11. «دشت گل‌های زرد» به کارگردانی «حسین آقامحمدی» و تهیه کنندگی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  12. «رباب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «صبا جاور» از تهران
  13. «زمان خواب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «محمود غلامی» از شیراز
  14. «زمین بازی» به کارگردانی «سمانه اسدی» و تهیه‌کنندگی «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» از تهران
  15. «زنده بیدار، آگاه» به کارگردانی «حسین مرادی‌زاده» و تهیه‌کنندگی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  16. «سقوط نور» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «فرزانه شفیعی و امین صفار» از تهران
  17. «سلاخی» به کارگردانی «سپهر مومنی» و تهیه‌کنندگی «سپهر مومنی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  18. «سمپاش» به کارگردانی «فرنوش عابدی» و تهیه‌کنندگی «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» از تهران
  19. «کُلنل» به کارگردانی «پرستو کاردگر» و تهیه‌کنندگی «پرستو کاردگر و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  20. «گفت برقص» به کارگردانی و تهیه کنندگی «آبتین یغماییان» از تهران
  21. «گوهر نور» به کارگردانی «زهره ملامحمدی» و تهیه‌کنندگی «داوود جلیلی» از قم
  22. «ملودی» به کارگردانی «احمد عربانی» و تهیه‌کنندگی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» از تهران
  23. «موزه صلح» به کارگردانی «سیداحمد جعفریان» و تهیه کنندگی «انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر خمینی‌شهر و سیداکبر جعفریان» از خمینی‌شهر
  24. «یاماها» به کارگردانی «فرزانه قبادی» و تهیه‌کنندگی «حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی» از شاهرود
  25. «یک چیز سیاه» به کارگردانی «ریحانه کاوش» و تهیه‌کنندگی «علی رئیس» از اصفهان

جهت مشاهده لینک خبر «اینجا» کلیک کنید

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت