تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران

درباره‌ی درگاه فیلم ایران

آژانس بین المللی پخش و ارسال فیلم و فیلمنامه «درگاه فیلم ایران» از سال 1392 بصورت غیر رسمی فعالیت خود را در زمینه پخش کنندگی فیلم و فیلمنامه آغاز نمود و در سال 1395 با ثبت رسمی و حقوقی «شرکت فیلمسازی تصویرسازان عصر گرانش» به کد ثبتی 20102، آژانس «درگاه فیلم ایران» نیز در ذیل آن، رسمیت حقوقی یافت و در طی این سال‌ها با کسب تجربه در زمینه‌های پخش فیلم و فیلمنامه، مطالعات فشرده چندین ساله، ارتباط با پخش کنندگان بین‌المللی خارج از کشور، شراکت با طرف اسپانیایی، عضویت رسمی در مجموعه های رسمی مانند Cinando فرانسه و یا Screen Dollars آمریکا و نیز حضور مدیریت شرکت «علیمحمد اقبالدار» در رویدادهای بین‌المللی و تلاش در ایجاد ارتباط با شرکت‌های پخش جهانی راه خود را یافت و روز به روز در مسیر پیشرفت و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی قدم برداشت.

سرپرست و نماینده فیلم و فیلمنامه های درگاه فیلم ایران، «علیمحمد اقبالدار» که در سمت مدیر عاملی شرکت نیز سمت دارد با داوری های متعدد در فستیوال های بین المللی و نیز حضور و جوایز فیلم های خود، طراح و مشخص کننده مسیر موفقیت آثار شرکت است. این شرکت بین المللی بصورت منسجم و Teamwork با کارمندانی مجرب و حرفه‌ای (برای دیدن مشخصات مدیریت و کارمندان شرکت کلیک کنید) تقسیم کار کرده و بدون اتلاف انرژی و با دقت، اقدام به برقراری ارتباط با مشتریان، پخش و مارکتینگ فیلم و فیلمنامه میکند.

این شرکت بین المللی بطور میانیگن در یکسال کاری، حدود 2000 فیلم را بطور متوسط پذیرش اولیه کرده که از این تعداد، براساس شاخص هایی از قبل تعیین شده، حدود 200 فیلم را واجد قرارداد می داند و که حدودا 150 قرارداد نهایی و منعقد می گردد.

«درگاه فیلم ایران» ذیل شرکت حقوقی فیلمسازی «تصویر سازان عصر گرانش» سازوکاری حقوقی و رسمی داشته و از اینرو تمامی فعالیت‌ها با قرارداد رسمی و حقوقی انجام خواهد شد و فیلمساز (و یا نماینده رسمی فیلم و یا فیلمنامه) بدون کوچکترین نگرانی می تواند حق پخش و فروش فیلم و فیلمنامه خود را به این مجموعه حقوقی واگذار کند. شما می‌توانید از لینک «روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران» شماره ثبت و موارد حقوقی ثبتی شرکت تصویرسازان عصر گرانش را مشاهده کنید.

همانطور که گفته شد، این شرکت بین المللی از ابتدای رسمیت خود با شرکت Movibeta اسپانیا توافق نامه همکاری داشته و در ارتباط مستقیم با آن شرکت بین المللی است.

«درگاه فیلم ایران» به عنوان پخش کننده ی بین المللی در دو پلتفرم جهانی در بین پخش کنندگان رسمی بین المللی به ثبت رسیده است.